Hakkımızda

Polyterm Kimya, poliüretan sistemler üzerine hizmet veren yerli bir firmadır.  İhtiyacınıza göre size uygun formüle edilmiş malzemeleri tedarik ediyoruz. Müşterilerimize yenilikçi çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimizle kurduğumuz güven dolu ilişkiler başarılarımızda en önemli etkendir.

 

Vizyonumuz

Poliüretan teknolojileri; alanında gelişen global ölçekte trendleri takip ederek doğru ve uygun adımlarla inovatif ve proaktif olarak yansımaktadır. Firmamız bu bakış açısıyla tüm müşterilerimizle karşılıklı güven, kalite ve uzun vadeli müşteri ilişkileri oluşturmaktadır.

 

Misyonumuz

Poliüretan sistemleri alanında araştırma geliştirmeye büyük önem vererek, şirketelere ve bireylere danışmanlık hizmeti sunmak ve global ölçekte müşteri değerlerini gözeten, kaliteli ve inovatif hizmetler sunan bir marka olmak.

 

Çevre Politikamız

Müşterilerimize sunduğumuz poliüretan hizmetlerimizin beraberinde doğaya verebileceğimiz zararları göz önünde bulundurarak; zararlı atıkların imhasına, ürünlerimizin depolanmasında dikkat edilmesi gereken çevre etkenlerine dikkate ediyoruz. “Çevreye gösterdiğimiz özen kadar bu dünyada var olabiliriz” ilkesini esas alarak ticari faaliyetlerimizi sürdürmeye özen gösteriyoruz. Sürdürülebilirlik önce çevresel etkenlere dikkat ederek başlar.

 

7500 +

Ton Üretim

43 +

İş Ortağı

286 +

Memnun Müşteri

30 +

Milyon ₺ İstihdam